Publikohen pamjet e rënda, transgjinorja Anxhela dhunohet barbarisht

Transgjinorja shqiptare Anxhela ka rënë sërish pre e sulmeve fizike për shkak të orientimit të saj seksual. Vet Anxhela e ka bërë të ditur këtë gjë.

Përmes disa postimeve në Instagram, ajo ka treguar shenjat që ka marrë nga dhuna fizike që është shtruar ndaj saj.

“Ja pra”, ka shkruar Anxhela përbri fotove ku shihen shenjat që ka marrë në trup dhe fashot. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur dje.

Nuk është hera e parë që Anxhela dhunohet barbarisht. Disa kohë më parë, për shkak të këtyre sulmeve, ajo tentoi të vetëvritej.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Iu gjet kokainë brenda në makinë, arrestohet nga policia këngëtari i famshëm

Këngëtari shumë i njohur grek, Notis Sfakianakis, është arrestuar nga policia. Ai u ndalua rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme.

Ramës i ndodh e papritura/ Kryefamiljari i kërkon të heqi këpucët, kryeministri akuzon Ahmetajn se i ka vjedhur çorapet

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Shijak ku ka inaguruar shtëpinë e re të qytetarit Avni Doda. Rama ka...

Shokuese në Tiranë, gjendet i vetëvarur brenda shtëpisë djali 25 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e...

Fero dhe Arbenita u martuan? Modelja zbulon të vërtetën

Një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar janë Fero dhe Arbenita. Disa ditë më parë u raportua në media se...