Provoi të bëjë “twerk”, Ronela Hajati ‘shembet’ në mes të skenës, videoja që po bëhet viral në rrjet

Ronela Hajati padyshim që është një nga këngëtaret shqiptare që elektrizon skenën dhe ka shumë fansa.

Gjithmonë ajo është dalluar për energjinë e saj.

Por një ngjarje jo e këndshme i ka ndodhur së fundmi në një koncert në Tiranë, ku gjatë performancës këngëtarja është rrëzuar në skenë, ndonëse ajo e ka kaluar me sportivitet këtë situatë.

- Advertisement -

Por, sigurisht ky moment nuk u ka shpëtuar ndjekësve që e kanë publikuar menjëherë në rrjetin social TikTok.

Kujtojmë se Ronela Hajati do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret”.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit