Prej kohësh në një lidhje, zbulohet e dashura e DJ Sardit

Sardi është një nga DJ më të njohur shqiptar, i cili ka vite karrierë në tregun muzikor. Jeta e tij personale është shumë e komentuar në media.

Por së fundmi është raportuar se DJ Sardi është në një lidhje dashurie. Ai ka kohë në një marrëdhënie, por e ka mbajtur të fshehtë nga publiku.

Agjenti i “Thumb On” ka zbuluar se Sardi është në një lidhje me një vajzë që është personazh publik. Por ai ka thënë se emrin e saj momentalisht nuk do ta zbulojë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...