Monday, October 26, 2020

Policët dhunuan ish truprojën e Berishës? Ministri Lleshaj publikon videon: “Bllof, si ‘çadrat pistoletë”

Sot, djali i Ymer Çelës, ish truprojës së Sali Berishës deri në vitin 1998, u shpreh për mediat se ai dhe babai i tij u dhunuan gjatë protestës së djeshme nga 5 civilë, që ai mendon se kishin qenë policë.

Në një dalje për mediat, mbi këto akuza ka reaguar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili i ka quajtur ato ‘bllofe të turpshme’, ndërsa ka publikuar një video ku shihen protestuesit duke gjuajtur njëri-tjetrin.

Nga frymëzuesit dhe ekzekutuesit e dhunës së mbrëmshme, tashmë duhet një përgjigje publike për insinuatën e akuzave monstruoze kundër Policisë, që rezultuan në një blof të turpshëm, të ngjashëm me atë të “çadrave pistoletë” të 2011-ës.”, shprehet Lleshaj.

Nga frymëzuesit dhe ekzekutuesit e dhunës së mbrëmshme, tashmë duhet një përgjigje publike për insinuatën e akuzuave monstruoze kundër Policisë, që rezultuan në një blof të turpshëm, të ngjashëm me atë të “çadrave pistoletë” të 2011-ës.

Posted by Sander Lleshaj on Понедељак, 03. јун 2019.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Dalin nga kampi Al-Hol katër fëmijë shqiptarë, Rama niset drejt Libanit: Do të marrim…

Finalizohet sot pjesa e parë e operacionit të kthimit në Shqipëri të fëmijëve dhe grave që ndodhen në kampin e Al Holit në Siri.Kryeministri...

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...

“Shkarravina që bëjnë si moderatore”, zbulohet për kë prezantuese e kishte ironinë Ori Nebiaj

Ditën e dielë, moderatorja Ori Nebiaj bëri një status thumbues ndaj një moderatoreje. Ajo nuk përmendi emër në këtë status.