Plas sherri banal mes tre vajzave në qendrën estetike në Tiranë, lëndohet e reja

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes disa vajzave një ditë më parë në Tiranë. Mësohet se konflikti është shënuar në një qendër estetike.

Sherri mes grave ka degraduar në përdorimin e sendeve të forta. Policia bën të ditur se një vajzë me inicialet L. Rr, 33 vjeçe është lënduar rëndë.

Vet e lënduara ka denoncuar në polici dhunimin që i kanë bërë dy shtetaset I. Gj, 39 vjeçe dhe A. D, 35 vjeçe. Këto të dyja janë proceduar në polici.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit