Friday, September 18, 2020

Përplasje me armë në Sarandë/ “Janë tanët”, reagon Sali Berisha ndaj incidentit

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh të një qytetari, i cili tregon një ngjarje kriminale që ka sipas tij ka ndodhur në Sarandë.

Sipas qytetarit, bëhet fjalë për një përplasje me armë zjarri, në lagjen nr.3, në rrugën “Lefter Talo”. Në mesazh shkruhet se policia pasi mbërriti në vendin e ngjarjes, nuk arrestoi agresorët.

Postimi i Berishës:

Perplasje me arme ne Sarande, narkopolicia nuk nderhyn: Jane tanet! sb

Pershendetje doktor,ne Sarande sapo ndodhi nje sherr i cili perfundoj ne perdorimin e armeve policia erdhi dhe nuk i beri asgje agresorve te cilet ishin te armatosur me nje smart te bardhe me targa greke, sherri ndodhi ne lagjen nr 3 rruga “Lefter Talo” siguria esht zero,zoti te na rruaj! Anonim te lutem.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Thashë se nuk do ia dilja”, u infektua me Covid, Berlusconi rrëfen gjendjen e vështirë ku ishte

Silvio Berlusconi u infektua disa javë më parë me koronavirus. Së fundmi, ish kryeministri italian ka treguar se beteja me Covid ka...

Flet Preng Gjini pas atentatit që iu bë në Tiranë, çfarë zbuloi në dëshminë e tij

Preng Gjini është personi ndaj të cilit u bë një atentat me tritol tre ditë më parë në kryeqytet. Së fundmi, Gjini...

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.