Saturday, September 19, 2020

Përhapet alarmi në bashkinë e Skraparit, babai i sekretares së kryebashkiakut i infektuar me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi dje katër raste infektimi, një në Skrapar, një Kuçovë dhe dy në Berat. Mësohet se i infektuari në Skrapar është një 67 vjeçar.

Ai është babai i sekretares së kryetarit të kësaj bashkie. Si pasojë, kjo ka shkaktuar alarm në këtë bashki, ndërsa sekretarja është karantinuar dhe po pret përgjigjen e tamponit.

I infektuari në Kuçovë ndërkohë është kontakt i rasteve të mëparshme. Lidhur me dy të infektuarit në Berat, njëra është punonjëse në fasoneri, por kishte tre javë që shkonte në punë.

Dje ministria e Shëndetësisë raportoi 4 viktima. 130 raste të reja u shënuan, ku Tirana ka numrin më të lartë të të infektuarve.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar...