Për herë të parë, Olsi Bylyku zbulon arsyen pse u largua nga “Portokalli” drejt “Klanifornia”

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të njohur të humorit shqiptar. Ai prej disa kohësh aktron tek emisioni i humorit “Klanifornia”.

Gjithashtu, Bylyku ka edhe emisionin e tij në Youtube, “Roped with Olsi”. Së fundmi, i ftuar në emision ka qenë Ermal Mamaqi.

Dyshja kanë marrë pjesë në lojën “Dare or Slap”, ku i janë përgjigjur pyetjeve të ndryshme. Një nga pyetjet që Ermali i ka bërë Olsit ka qenë për largimin e tij nga “Portokalli”.

“Olsi, ti u largove nga “Portokalli” për në “Klanifornia”, për më shumë lekë apo për hir të shoqërisë?”, e pyeti Ermali dhe Olsi tha se u largua për hir të shoqërisë, e se nuk ndikuan lekët.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Vrau me sqepar burrin e saj, zbardhet deklarata në polici e Drane Dedës: Më detyroi të bëja 10 fëmijë

Një 58-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda vrau me sqepar...

Horoskopi për ditën e martë, 24 nëntor, 2020

DashiNëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë...

PD denoncon ministren: Harxhon 10 mijë euro çdo javë me helikopter (Video)

Përmes denoncimit të ish-deputetit Xhemal Gjkunkshi, Partia Demokratike ka akuzuar ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se është duke përdorur helikopterët e ushtrisë për të...

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...