Për herë të parë, Jonida Vokshi zbulon portretin e ëmbël të vajzës

Një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar janë Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi. Dyshja u bënë prindër për herë të parë më 18 qershor.

Jonida solli në jetë një vajzë, e cila quhet Emi. Përgjatë këtyre muajve, si Jonida dhe Besniku kanë publikuar foto të ndryshme me të bijën, por duke ia fshehur fytyrën.

Mirëpo, Jonida ka vendosur t’ia prezantojë publikut të bijën. Ajo ka publikuar dy foto me të ëmblën Emi, ku ka zbuluar portretin e saj.

“Sonte donim te ju prezantojme me Emin tone e cila ju perqafon shume! P.s. Besniku sigurisht komenton: E bukur si baba vet”, ka shkruar aktorja krahas fotove.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e martë, 24 nëntor

Gjatë ditës së martë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

‘Sot numri më i lartë i viktimave nga Covid-19’, Manastirliu apel qytetarëve: Bëhuni të përgjegjshëm, tregon 3 ‘armët’ që duhet të përdorni kur dilni...

Sot u shënua numri rekord i viktimave nga covid-19 që nga fillimi i pandemisë, 17 jetë të humbura.Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i ka...

Vrau me sqepar burrin e saj, zbardhet deklarata në polici e Drane Dedës: Më detyroi të bëja 10 fëmijë

Një 58-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda vrau me sqepar...

Horoskopi për ditën e martë, 24 nëntor, 2020

DashiNëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë...