Friday, October 30, 2020

Pasi u arrestua se u kap me armë në makinë, Fjolla Morina përfundon me urgjencë në spital

Në media u raportua pak më parë se këngëtarja Fjolla Morina u arrestua. Ajo u kap në pikën doganore të Morinës për shkak se në automjetin e saj u gjend armë zjarri.

Policia bëri të ditur se Fjolla dhe dy shtetas të tjerë që udhëtonin me të në makinën tip “Audi” u shoqëruan në komisariat.

Mirëpo, duket se Fjolla nuk ka reaguar mirë ndaj arrestimit. Ajo është transportuar në spitalin e Kukësit pasi ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Në çantën e dorës së Fjollës u gjet një armë zjarri “Zoraki” me 23 fishekë dhe në bagazh u gjet një pistoletë në dukje e dyshuar lodër çakmak.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...

Tërmeti në Turqi/ Humbin jetën tragjikisht dy të rinjtë, i ze muri poshtë

Tërmeti i fuqishëm në Detin Egje, me magnitudë 6,6 i shkallës rihter, të paktën sipas Agjencisë turke të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave, goditi...

“Ja vatrat kryesore të përhapjes” Pëllumb Pipero, bën deklaratën e rëndësishme për virusin

Pas masave të reja të vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëv si pasojë e rritjes së rasteve me COVID19, ka folur dhe mjeku i...