Friday, October 30, 2020

Pasi i zbuluan identitetin e të dashurit, Fjoralba Ponari zyrtarizon lidhjen

Një nga moderatoret më të njohura shqiptare është Fjoralba Ponari. Ajo ka qenë shumë e komentuar në media, veçanërisht për lidhjen e saj romantike.

Ndonëse ka vite me partnerin e saj, Fjoralba nuk ia kishte zbuluar asnjëherë identitetin. Madje në fotot që publikonte me të, ajo përpiqej t’ia fshihte fytyrën.

Por në media disa ditë më parë u zbulua identiteti i të dashurit të Fjoralbës. Ai quhet Françesko dhe është atlet në sportin e xhudos në Tiranë.

Vet Fjoralba i ka konfirmuar këto informacione. Ajo ka publikuar një foto të lajmit në Instastory, përbri të cilit ka shkruar “Hajde gëzuar”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...

Tërmeti në Turqi/ Humbin jetën tragjikisht dy të rinjtë, i ze muri poshtë

Tërmeti i fuqishëm në Detin Egje, me magnitudë 6,6 i shkallës rihter, të paktën sipas Agjencisë turke të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave, goditi...

“Ja vatrat kryesore të përhapjes” Pëllumb Pipero, bën deklaratën e rëndësishme për virusin

Pas masave të reja të vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëv si pasojë e rritjes së rasteve me COVID19, ka folur dhe mjeku i...