Pasi humbi të fejuarën nga tërmeti, Greg Rama bën reagimin prekës

Së fundmi, kryeministri Rama ka dhënë një intervistë për emisionin “Porta a Porta”. Prej andej, ai zbuloi se Kristi Reçi, viktimë e tërmetit, ishte e fejuara e Gregut.

Disa ditë më parë, pas tragjedisë, edhe Gregu bëri një postim në Instagram, ku shprehte ngushëllimet e tij. Ai shkroi se kishte humbur një të afërmen e tij pas tërmetit.

Pak më parë, Gregu reagoi sërish mbi këtë ngjarje të hidhur. Ai ka publikuar në Instastory një shprehje prekëse të Van Gogut.

“Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin
Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta
Dhe në thellësitë e veta gjenden dhe perlat.

Vincent van Gogh”, shkruhet në këtë postim që ka hedhur Gregu.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...