Friday, September 18, 2020

Pasi humbi peshë, Fifi bën ndryshimin tjetër në pamjen e saj

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është padyshim Fifi. Ajo mori vëmendjen këto muaj për shkak se ka rënë shumë në peshë.

Fifi zbuloi se duhet të dobësohej për shkak të problemeve që kishte me shëndetin. Në fotot e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, shihet ndryshimi i Fifit në pamje.

Por së fundmi, Fifi ka bërë një tjetër ndryshim në pamjen e saj. E kemi parë gjithmonë brune dhe tani Fifi është bërë bjonde.

Ka qenë vet këngëtarja që ka publikuar disa foto me pamjen e saj të re në Instagram. Ajo ka marrë shumë komplimente nga fansat e saj për look-un e ri.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...