Monday, October 26, 2020

Pasi doli gjysmë lakuriq në finalen e Champions League, bjondja seksi e pëson keq

Finalja e Champions League u komentua shumë jo vetëm për ndeshjen spektakolare, por edhe për momentin viral kur një vajzë bjonde doli në fushë gjysmë e zhveshur.

Kinsey Wolanski arriti që të fitonte vëmendjen e të gjithë botës me veprimin e saj, e cila ishte bërë për të marketuar faqen e të dashurit të saj që quhet “Vitaly Uncensored”.

Kinsey ia arriti qëllimit dhe interesi i njerëzve për të ka qenë aq i madh, sa ajo nga 300 mijë ndjekës në Instagram, shkoi në 2.2 milionë direkt pas kësaj ngjarje.

Mirëpo, suksesi i Kinsey nuk zgjati më shumë pasi për shkak të fluksit të madh të ndjekësve, llogaria e saj në Instagram u pezullua.

Kanë qenë vetë punonjësit e Instagram që ia kanë fshirë profilin bjondes sepse e konsiderojnë si një precedent të rrezikshëm dhe që veprimi i saj mund të kopjohet nga femrat e tjera që duan të arrijnë famë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...

“Shkarravina që bëjnë si moderatore”, zbulohet për kë prezantuese e kishte ironinë Ori Nebiaj

Ditën e dielë, moderatorja Ori Nebiaj bëri një status thumbues ndaj një moderatoreje. Ajo nuk përmendi emër në këtë status.

“Qeveria e papërgatitur për valën e dytë të koronavirusit”, denoncimi i fortë i Bashës

Kryedemokrati Lulzim Basha ka përmendur rastin e babait të një gazetari. Ndonëse kishte simptoma, atij nuk iu bë tamponi për 6 ditë...