Monday, October 26, 2020

Pas shumë kohësh të ndarë, Keisi jep lajmin e lumtur për të dhe Stresin

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, ndodhet prej disa muajsh në burg dhe për këtë shkak, ai dhe bashkëshortja e tij, Keisi, nuk janë  bashkë.

Bukuroshja brune, e cila jeton në Kanada ku punon dhe studion, ka ardhur së fundmi në Shqipëri. Pak më parë, ajo zbuloi se mezi i pret të hënat dhe ka një arsye për këtë.

“Të hënat janë ditët të cilat mezi i pres”, ka shkruar Keisi, duke zbuluar më vonë me një foto të publikuar në Instastory, se është duke udhëtuar drejt Fushë – Krujës për të vizituar në burg të dashurin e saj të zemrës, Stresin, pasi gjatë fundjavës nuk mund ta takojë dot sepse nuk është e lejuar.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

288 raste të reja me Covid, 51 të shëruar dhe 3 humbje jete/ Ja shtrirja gjeografike e rasteve aktive

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 288 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar...

Dalin nga kampi Al-Hol katër fëmijë shqiptarë, Rama niset drejt Libanit: Do të marrim…

Finalizohet sot pjesa e parë e operacionit të kthimit në Shqipëri të fëmijëve dhe grave që ndodhen në kampin e Al Holit në Siri.Kryeministri...

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...