Saturday, September 19, 2020

Pamje të rënda, striptistja bie keq pasi po kërcente në mes të tubit

Një video e rëndë është publikuar në rrjetet sociale. Në këtë filmim, shihet striptistja Genea Sky që po kërcen mbi një tub të lartë 6 metra.

Teksa ajo po performonte, Genea është rrëzuar keq. Por ndonëse ajo ka rënë, ka vazhduar të performonte. Më pas, Genea ka reaguar në Twitter.

Ajo i ka kthyer përgjigje disa njerëzve, duke thënë se ka marrë shumë lëndime. Striptistja ka pësuar krisje në nofull, ka thyer disa dhëmbë dhe ka ndrydhur kyçin e këmbës.

“Doja t’ju falënderoja për mesazhet pozitive që kam marrë. Kam krisur nofullën dhe do ta operoj nesër. Po ashtu kam thyer disa dhëmbë dhe kam ndrydhur kyçin, përveç këtyre jam mirë. Nuk kisha gjymtyrë të thyera dhe eca vetë për të dalë nga skena. Ndihem me fat që jam gjallë dhe që nuk pësova lëndime më të mëdha”, tha ajo.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Tërmet në Greqi lëkundjet ndihen edhe në vendin tonë, publikohen të dhënat

Lëkundje tërmeti në Shqipëri. Lëkundja është ndjerë në Tiranë, por zgjati pak sekonda. Të dhënat e para flasin për një...

Moti për ditën e shtunë, 19 shtator

Gjatë ditës së shtunë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...