Pamje të frikshme, trajneri i boksit zbulon si ka përfunduar pas infektimit me Covid: “Po vdes”

Një trajner boksi është përkeqësuar shumë pas infektimit me koronavirus. Ai mori vesh të premten se kishte dalë pozitiv me Covid-19.

Gjendja e Michael Allen nga Britania e Madhe u rëndua menjëherë. Ai është shtruar në kujdes intensiv dhe është vendosur në oksigjen.

Së fundmi, trajneri i boksit ka publikuar një video nga spitali. Ai u jep një mesazh fansave të tij, duke thënë se bëri shumë gabim që nuk i kishte respektuar masat anti-Covid.

 “Mendova se isha i pathyeshëm dhe i pamposhtur derisa të më prekte mua. Nuk mund të flisja. Nuk mund të flisja sepse mushkëritë e mia ishin aq të ulta sa nga kollitja nxjerr helm të bardhë dhe të verdhë. Po vdes”, dëgjohet të thotë Allen në video.  

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9138203/Boxing-coach-ignored-lockdown-issues-warning-catching-Covid-19.html#v-4853324002781544379

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...