Wednesday, September 23, 2020

Pak para se të lindte djalin, Maja shkon në parukeri

Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të famshme shqiptare është padyshim Maja. Ajo u bë disa kohë më parë mama e një djali, që quhet Jonas.

Këngëtarja ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emisionin “E diell”. Prej andej ajo ka treguar se ditën kur do shkonte në maternitet ishte e shqetësuar dhe shkoi 1 orë në parukeri.

“Para se të shkoja në maternitet,  shkova 1 orë në parukeri, për t’u qetësuar se isha shqetësuar. Vura qerpikë, kreha flokët, bëra grim”, tregoi Maja.

“Ti po shkoje në maternitet apo në dasmë?”, e pyeti Ervin Kurti ndërsa Maja ia ktheu: “Në maternitet, po ka gjë më të bukur sesa të shkosh për të lindur”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e mërkurë, 23 shtator

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 23 shtator, 2020

DashiHëna do të ketë ndikim të favorshëm, por ju duhet të jeni të vendosur që të gjeni të gjitha zgjidhjet për problemet tuaja. Megjithatë...

Grida Duma: Rama do të dalë nga politika në mënyrën më të shëmtuar të mundshme

Fondet për rindërtimin e tërmetit dhe fakti që kryeministri Edi Rama do të drejtojë fushatën zgjedhore në Durrës, a e penalizon Partinë Demokratike?Kjo ishte...

Mashtrimi me maskat e Covid/ Skandali në Itali përfshin edhe Shqipërinë

Hetimi ndërkombetar i skandalit të maskave në Itali ndaj një kompanie të huaj që dyshohet se përvetësoi mbi pesë milionë euro përfshin edhe prokurorinë...