TE FUNDIT

Tepsia e tenderave

Përgjithësisht u zë më shumë besë shifrave dhe jo fjalëve, pasi jo rrallë këto të fundit përpiqen të mbulojnë shifrat. Po paraqes disa prej...

Qëndrimi amerikan për zgjedhjet në Turqi, Erdogan reagon ashpër

Zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme të Turqisë, Hami Aksoy, tha se është “e papranueshme” që SHBA-ja ka shprehur shqetësim se zgjedhjet në Turqi do...

Modelja ruse publikon ‘super foto’

23 vjeçarja, Anastasia Kvitko një nga modelet më të komentuara në rrjete sociale për fotot seksi që publikon çmend mbi 8 milionë ndjekës, ku...

Fushë-Krujë: Tritol drejtorit të burgjeve në banesë

Tritoli është vendosur në oborrin e banesës të Nazmi Demirxhiu i cili mban postin e drejtorit të Paraburgimit në Drejtorinë e Burgjeve.Nga shpërthimi nuk...

Klaudia Pepa shtyn makinën

Balerina seksi Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese ku me të brendshme shtyn makinën, “Kundër rrymës”

Me shpejtësi 100 km/h në Rrugën e Kavajës, policia arreston shoferin

Një drejtues mjeti që lëvizte me shpejtësi gati 100 km/h në Rrugën e Kavajës në kryeqytet mbrëmjen e djeshme, është ndaluar nga policia. Gjatë...

Tri mësime nga rishfaqja e Tahirit

Rikthimi i ish ministrit të Brendshëm në sallën e parlamentit, shërbeu si një mizanskenë e mirë për të ndriçuar shumë nga ngjarjet dhe personazhet...

DASH: Korrupsioni në Shqipëri, i përhapur në të gjitha degët e qeverisjes

Departamenti i Shtetit thotë se problemet më të konsiderueshme të të drejtave të njeriut në vitin 2017 në Shqipëri, ishin “kufizimet në lirinë e...

Zbulohet produkti natyral që ul hipertensionin

Sipas një studimi të ri, është një produkt natyral që mund të ndihmojë në uljen e hipertensionit. Kërkuesit shkencorë nga Universiteti Manitoba në Kanada...

Arta, tregon se është aktorja më seksi

Aktorja, Arta Elezaj apo siç njihet për publikun Xhakarta nga perfomanca në serjalin ‘o sa mirë’ është njëra nga femrat më të përfolura në...

ME TE SHIKUARAT

Iu gjet kokainë brenda në makinë, arrestohet nga policia këngëtari i famshëm

Këngëtari shumë i njohur grek, Notis Sfakianakis, është arrestuar nga policia. Ai u ndalua rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme.

Ramës i ndodh e papritura/ Kryefamiljari i kërkon të heqi këpucët, kryeministri akuzon Ahmetajn se i ka vjedhur çorapet

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Shijak ku ka inaguruar shtëpinë e re të qytetarit Avni Doda. Rama ka...

Shokuese në Tiranë, gjendet i vetëvarur brenda shtëpisë djali 25 vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një 25 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e...

Fero dhe Arbenita u martuan? Modelja zbulon të vërtetën

Një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar janë Fero dhe Arbenita. Disa ditë më parë u raportua në media se...