TE FUNDIT

Ridvan Ramazani u ekzekutua me kallashnikov, dy autorët u larguan me motor pasi e vranë/ Detajet

Të tjera detaje janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi sot në Dajç të Shkodrës. Ridvan Ramazani (Hyseni) u ekzekutua me...

Gjesti emocionues i mjekëve dhe infermierëve të spitalit Infektiv, ja si i urojnë shqiptarët për 28 Nëntorin

Shqipëria sot feston Pavarësinë. Ndonëse jemi në kushtet e pandemisë dhe nuk mund të organizohen festa të mëdha, janë gjetur mënyra unike...

Tolgahan mëson shqip, ja çfarë thotë aktori turk në gjuhën shqipe

Almeda Abazi prej 5 vitesh është në një marrëdhënie me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Dyshja janë prindër të një djali, i cili...

Gold AG bëhet baba për herë të parë, i vendos të birit emrin patriotik pasi lindi më 28 nëntor

Reperi shqiptar Gold AG është bërë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, ka lindur djalin e tyre më...

“Doja ta abortoja fëmijën, por doktoresha njoftoi bashkëshortin”, moderatorja shqiptare rrëfen ç’i ndodhi

Moderatorja Gerta Gixhari është motra e aktores Olta Gixhari. Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë me moderatoren Ester Bylyku.

Presidenti Putin uron shqiptarët në ditën e Pavarësisë, mesazhi që i dërgoi Metës

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka uruar Shqipërinë në ditën e Pavarësisë. Ai i ka dërguar një telegram urimi presidentit Ilir Meta.

“Familja e fundit e dëmtuar nga tërmeti hyn në shtëpi në mars 2022”, Ahmetaj jep lajmin

Ministri i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ka dhënë një lajm të mirë. Ai ka deklaruar sot se brenda majit 2021 të...

Vrasja e 46 vjeçarit në Shkodër mund të jetë hakmarrje, u ekzekutua në një datë me armikun e tij

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Shkodër. 46 vjeçari Ridvan Ramazani (Hyseni) u ekzekutua me armë zjarri.Raportohet...

Ekzekutohet brenda makinës së tij 46 vjeçari në Shkodër, detajet e para nga krimi

Një krim i rëndë është shënuar ditën e sotme në Shkodër. 46 vjeçari Rdivan Ramazani ka mbetur i vrarë me armë zjarri.

28 Nëntori, Meta dhe Rama bëhen bashkë në Vlorë për ceremoninë e ngritjes së Flamurit

28 Nëntori ka bërë bashkë në Vlorë kryeministrin Edi Rama dhe Presidentin Ilir Meta. Ata janë mbledhur në Vlorë për ceremoninë e...

ME TE SHIKUARAT

E dhimbshme/ Burri 81 vjeç i këndoi poshtë dritares së spitalit, humb jetën nga koronavirusi gruaja e tij

Javë më parë u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale një video e një burri 81 vjeç. Poshtë dritares së spitalit ku...

Zbardhen të dhënat, sa përqind e popullsisë duhet të infektohet që bota t’i rikthehet normalitetit

OBSH ka dhënë disa detaje mbi përqindjen e popullsisë që duhet të infektohet për të arritur imunitetin. Sipas OBSH, 60-70% e popullatës...

E tmerrshme, vdes nga koronavirusi djali 10 vjeç: “Ishte i rrezikuar nga Covid, dhimbje e papërshkrueshme”

Një djalë vetëm 10 vjeç ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Ngjarja e rëndë është raportuar në Britaninë e Madhe.

E rëndë në Bruksel, shqiptari ekzekutohet me armë zjarri

Një ngjarje tronditëse është shënuar mbrëmjen e kaluar në Bruksel, Belgjikë. Një shqiptar është vrarë me 8 plumba.Ngjarja...