Friday, September 18, 2020

Pa komplekse, Sara Hoxha zbulon problemet me peshën që ka pasur gjatë jetës së saj

Një nga personazhet më të njohur të showbiz-it shqiptar është Sara Hoxha. Ajo është shtatzanë dhe shumë shpejt ajo e Ledri do të bëhen prindër për herë të parë.

Së fundmi, Sara publikoi një foto nga plazhi ku i dukeshin strijat në pjesën anësore të kofshës. Pas shumë keqkuptimeve, Sara ka treguar se shumë njerëz menduan se strijat i janë krijuar nga shtatzania.

Ajo ka publikuar një tjetër status në Instastory, ku ka treguar se strijat i janë formuar nga luhatjet me peshën gjatë adoleshencës. Ajo ka këshilluar femrat që të ndjehen mirë me lëkurën e tyre.

“E para: Këto quhen strija dhe jo celulit!

E dyta: Nuk më janë bërë gjatë shtatëzënisë, por janë pasojat e lëkundjeve të mëdha të peshës gjatë adoleshencës.

E treta: Janë shumë të rralla femrat që nuk kanë strija. Kështu, më mirë mësoni t’i doni ato dhe të ndiheni mirë me lëkurën tuaj. Kjo stigmë duhet të thyhet”, ka shkruar Sara.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...