Friday, September 18, 2020

“Nuk ka Gashi pa popullin shqiptar”, reperi i famshëm jep lajmin e madh për gjithë fansat

Gashi është kthyer në një reper me famë ndërkombëtare. Mirëpo, pavarësisht famës së madhe, ai nuk e harron origjinën e tij shqiptare.

Së fundmi, ai ka zhvilluar një intervistë ekskluzive për emisionin “Ditë e Re”. Në këtë intervistë, Gashi ka treguar krenarinë që është shqiptar.

Ai ka thënë se ende nuk ka qenë në Shqipëri, por ka ndërmend të vijë sapo të mbarojë pandemia. Po ashtu, ai ka dhënë një lajm të mirë, se do të mbajë një koncert në Shqipëri.

“Kur të vij në Shqipëri dua të bëj një koncert të mrekullueshëm dhe të mahnitshëm. I dua shqiptarët. Të gjithëve i them se nga vij dhe kështu do të jetë gjith jetën dhe nuk do të ketë Gashi pa popullin shqiptar”, u shpreh Gashi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...