Nuk i thanë asnjë njeriu, martohen në fshehtësi Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita Ismajli janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Dyshja shpeshherë janë zënë, por gjithmonë janë ribashkuar.

Mirëpo, ata kanë marrë një vendim të papritur. Disa burime të afërta pranë çiftit kanë treguar për “Prive” se dyshja janë martuar.

Këtë e dinë vetëm një rreth shumë i ngushtë i familjarëve dhe miqve të tyre. Mësohet se dyshja janë martuar në fshehtësi të plotë.

Mirëpo, ky lajm mbetet për t’u konfirmuar nga vet Arbenita apo Fero.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...