Nuk është i lidhur me modelen indiane, Ardian Bujupi zbulon simpatinë për këngëtaren e njohur

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar. Prej disa muajsh ai po përflitet se është në një lidhje me modelen me origjinë indiane, Sabrine Khan.

Dyshja janë shfaqur shumë herë së bashku nëpër postime të ndryshme. Së fundmi, Ardiani i është përgjigjur pyetjeve të ndryshme në Instastory.

Një ndjekës i ka thënë këngëtarit se e ka rradhën ai për t’u martuar. Krejt papritur, Ardiani ka shprehur simpatinë për këngëtaren e huaj, Madison  Beer.

Ai ka publikuar një foto të këngëtares dhe ka shprehur simpatinë për të, duke thënë se do të martohej me të. “Po, me Madison”, ka shkruar këngëtari dhe ka etiketuar artisten.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...