Nuk do jetë Arbana Osmani, zbulohet kush do ta drejtojë “Big Brother Albania”

Pas disa kohe pauze, do të rikthehet këtë vit në ekranin e Top Channel reality show i njohur “Big Brother”. Në media është duke u përfolur se kush do ta drejtojë këtë emision.

Megjithatë, Arbana Osmani, prezantuesja historike e këtij emisioni, s’do ta drejtojë këtë spektakël. Ajo disa kohë më parë tha se është në dilemë për këtë format.

Por në media po përflitet se moderatore e këtij spektakli do të jetë Luana Vjollca. Vet ajo në finalen e “Shiko kush luan” u shpreh se pas 1 muaji do të rikthehet në ekran.

Pas kësaj deklarate, të shumtë kanë qenë ata që kanë menduar se Luana do të prezantojë “Big Brother”, pasi s’është hera e parë që ajo përmendet për këtë spektakël.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...