Noizy pranon publikisht se është i dashuruar, ja deklarata e reperit

Një nga reperët më të njohur dhe më të suksesshëm shqiptar është padyshim Noizy. Të gjitha këngët e tij janë kthyer në hite.

Reperi ka zhvilluar një intervistë për “Revista Class”. Prej andej, ai ka folur për jetën e tij personale dhe për atë profesionale.

Gjatë intervistës, reperi është pyetur nëse është i dashuruar dhe e ka pranuar këtë gjë. “Po, me disa femra në fakt: mamin, motrën, vajzën time & mbesën. I dua shumë”.

Po ashtu, Noizy ka treguar karakteristikat që do të ketë femra e tij ideale. Reperi ka thënë se ajo duhet të jetë e thjeshtë dhe e ndershme.

“Një grua e sinqertë, e thjeshtë që nuk është shumë e lidhur me make up, nëse ka mundësi fare ose shumë pak. Një femër me karakter, me ndershmërinë si mamaja ime ose si motra ime”, është shprehur Noizy.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...