Monday, October 26, 2020

Noizy i tha se është e lodhshme dhe mosmirënjohëse, Enca bën deklaratën e papritur

Enca dhe Noizy u zunë katër vite më parë dhe që atëherë, nuk kanë munguar deklaratat kundra njëri-tjetrit. Ata u zunë pas deklaratës së Encës që tha se ishte ‘selfmade’.

Noizy së fundmi realizoi një intervistë për emisionin “NIN”. Gjatë intervistës, ai deklaroi se Enca ishte shumë e lodhshme dhe madje tha se ajo ishte mosmirënjohëse.

Ndërkaq, një reagim i fundit është bërë edhe nga Enca pas deklaratës së reperit. Ajo ka shkruar në Instastory se ka një rrëfim për të bërë.

Edhe pse nuk ka dhënë emra, shumë kanë menduar se ky rrëfim i Encës lidhet me deklaratën e Noizyt. “Kam një rrëfim për të bërë, thjesht më duhet pak kohë”, shkruan Enca.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

288 raste të reja me Covid, 51 të shëruar dhe 3 humbje jete/ Ja shtrirja gjeografike e rasteve aktive

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 288 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar...

Dalin nga kampi Al-Hol katër fëmijë shqiptarë, Rama niset drejt Libanit: Do të marrim…

Finalizohet sot pjesa e parë e operacionit të kthimit në Shqipëri të fëmijëve dhe grave që ndodhen në kampin e Al Holit në Siri.Kryeministri...

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...

Ekzekutohet udhëheqësi i lartë i al-Kaidës, pjesë e terroristëve më të kërkuar në botë

Forcat afgane kanë ekzekutuar udhëheqësin e lartë të al-Kaidës, Abu Muhsin al-Masri. Ai ishte pjesë e listës së Byrosë Federale të Hetimit...