Nëna e tij u nda nga jeta, Robert Berisha merr vendimin e papritur për emisionin e tij

Disa ditë më parë, Robert Berisha pësoi një humbje të madhe. Mamaja e tij, Teuta, u nda krejt papritur nga jeta.

Lajmin e hidhur e bëri të ditur vet Roberti përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai shprehu hidhërimin dhe dhimbjen e madhe që ndjen.

Si pasojë e kësaj periudhe të vështirë që po kalon, Roberti ka marrë një vendim të papritur. Ai ka bërë të ditur se emisioni i tij do të rikthehet më 21 shkurt, pasi do të marri një pauzë sezonale.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...