Nëna e Beatrix nxjerr zbuluar “Big Brother”, ja surpriza për Donaldin dhe Beatrixën që e ndaloi produksioni

Duket se surprizat për këtë Big Brother Vip kanë qenë të shumta, siç ishin ato me parashutë.

Ka qene nëna e Beatrix Ramosajt, Antigona Ramosaj e cila ka zbuluar se cila do të ishte parashuta e dytë e cila do të vinte për këngëtaren dhe Donald Veshajn.

- Advertisement -

Sipas saj, kjo surprizë është ndaluar që të realizohet pas një urdhri nga Big Brother. Përmes një postimi në “InstaStory” ajo ka treguar mesazhin që lexonte: “Ju duam! Fansat nga Suedia, Donald dhe Beatrix”. Duke bërë të ditur që kjo ishte parashuta, e cila u ndalua nga produksioni.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA