Në një lidhje me reperin shqiptar? Ana e “Përputhen” kapet sërish mat me të, fotot

Ana është një nga vajzat më të njohura dhe të komentuara të emisionit “Përputhen”. Por së fundmi në media po qarkullojnë disa lajme se ajo mund të ketë një lidhje jashtë këtij emisioni.

Ana është kapur sërish mat në shoqërinë e reperit shqiptar Bardhi. Në fillim, fotot ku dyshja shiheshin duke biseduar dhe duke qeshur, u publikuan nga “Prive”.

Por Ana është kapur sërish në shoqërinë e reperit. Ata janë shfaqur bashkë teksa bisedojnë në një ambient të jashtëm.

Nuk dihet se çfarë ka mes dyshes, pasi ata mund të jenë vetëm shokë. Për këtë arsye, na mbetet të presim një reagim nga ta.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Vrau me sqepar burrin e saj, zbardhet deklarata në polici e Drane Dedës: Më detyroi të bëja 10 fëmijë

Një 58-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda vrau me sqepar...

Horoskopi për ditën e martë, 24 nëntor, 2020

DashiNëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë...

PD denoncon ministren: Harxhon 10 mijë euro çdo javë me helikopter (Video)

Përmes denoncimit të ish-deputetit Xhemal Gjkunkshi, Partia Demokratike ka akuzuar ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se është duke përdorur helikopterët e ushtrisë për të...

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...