Në lule të rinisë, 22 vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në aksidentin që rezultoi fatal për të

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një të riu shqiptar. Viktima është identifikuar si 22 vjeçari Gevis Muhaj.

Incidenti fatal ka ndodhur pasditen e së dielës në zonën e Argenta në Itali. I riu punonte si mekanik në një kompani dhe po kthehej nga puna në momentin e aksidentit.

Në një çast, ai humbi kontrollin e mjetit dhe makina u përplas me një pemë. Përplasja e makinës “Ford Fiesta” ishte aq e fortë sa i shkaktoi vdekjen e menjëhershme shqiptarit.

Ndonëse në vendngjarje mbërriti menjëherë ambulanca, Gevisi kishte humbur jetën. U desh ndërhyrja e zjarrfikëseve për të nxjerrë trupin e tij nga makina.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

E trishtë, humb jetën ish komandanti i UÇK-së

Një lajm i trishtë është raportuar sot në media. Shefqet Paçarizi, komandanti i Batalionit të Dytë të Brigadës 122 të UÇK-së, ka...

“U bëre mendjemadh sa bëre lekë”, Getinjo i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Një nga reperët më të njohur shqiptar është Getinjo. Ai dhe vëllai i tij, Mozzik, kanë arritur shumë suksese me këngët e...

Ulen rastet e reja në 24 orët e fundit, humbin jetën nga koronavirusi 5 qytetarë

Në 24 orët e fundit, 5 qytetarë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi. 2 qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga Mirdita, 1 qytetar...

Shpërthen në flakë makina tek “Casa Italia”, kalimtarët largohen të frikësuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet. Një makinë tip “Ford Focus” ka shpërthyer në flakë.