Friday, September 18, 2020

Në kujdes intensiv teksa kurohet nga plagët, del fotoja e Preng Gjinit nga spitali

51 vjeçari Preng Gjini u bë shënjestra e një atentati ditën e djeshme. Makinës së tij i ishte vendosur eksplozivi dhe nga shpërthimi, ai mbeti i plagosur.

Së fundmi, është siguruar nga “Report Tv” fotoja e Gjinit nga shtrati i spitalit. Ai ndodhet i shtruar tek spitali i Traumës në Tiranë.

Gjini në spital

Në këtë foto, Gjini shihet i shtrirë në kujdes intensiv. Ai po kurohet pasi ka marrë plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit.

Thuhet se sot Gjini do t’i nënshtrohet një ndërhyrje në sy. Po ashtu, ai ka marrë dëmtime serioze dhe në krahun e tij të majtë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...