Ndryshimi i pabesueshëm, ish presidentja e Kosovës nuk njihet me këtë pamje

Atifete Jahjaga, ish presidentja e Kosovës, është një figurë mjaft e njohur në Kosovë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por kohët e fundit, Jahjaga është komentuar shumë për ndryshimin që ka bërë në pamje. Në fotot që ka publikuar, ajo është shfaqur shumë ndryshe.

Jahjaga është parë me flokë të shkurtër dhe e veshur me stil e mjaft elegante. Si rezultat, ajo ka marrë shumë komplimenta nga njerëzit.

Për momentin, Atifete është duke u marrë me fondacionin e saj “Atifete Jahjaga”, përmes së cilit ka ndihmuar shumë gra për kauza të ndryshme.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...