Saturday, October 31, 2020

Ndodh skandali, deputeti filmohet duke parë video erotike në Kuvend

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Kuvendin e Tajlandës. Një deputet është filmuar duke parë video erotike.

Sipas mediave tajlandeze, deputeti Ronnathep Anuwat ka qenë personi që e ka bërë këtë veprim. Ai po shihte të paktën një video 10 minutëshe në Kuvend.

Kamerat kanë filmuar momentin kur deputeti shihte videot ndërsa në parlament po diskutohej debati mbi buxhetin. Pas këtij veprimi, deputeti i turpëruar është justifikuar.

Ai ka thënë se një vajzë i dërgoi një mesazh duke i kërkuar një ndihmë. Sipas tij, ai po e shihte videon për të kuptuar nëse vajza ishte në rrezik.

Ndërkohë, kryeparlamentari e ka paralajmëruar deputetin. Por ndaj tij nuk mund të merret asnjë masë sepse rregullorja nuk e ndalon një deputet të shohi materiale të ndryshme në celular.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Horoskopi për ditën shtunë, 31 tetor, 2020

DashiNesër do të jetë ditë shumë më e mirë se ato që keni përjetuar që nga fillimi i javës. Tani mund të përmirësoni situatën...

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...

Tërmeti në Turqi/ Humbin jetën tragjikisht dy të rinjtë, i ze muri poshtë

Tërmeti i fuqishëm në Detin Egje, me magnitudë 6,6 i shkallës rihter, të paktën sipas Agjencisë turke të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave, goditi...