Ndërron jetë 61vjeçari, shkon në hotel me 21-vjeçaren pi vi*gra dhe vdes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjakovë ditën e djeshme ku mësohet se një 61-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë të pazakontë. Pas telefonatës i cila iu bë policisë nga një 21 vjeçare filluan hetimet për ngjarjen e ndodhur. Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur në një motel pranë zonës dhe viktima ka ndërruar jetë nga arresti kardiak.

Deri më tani mendohet se shkaku i arrestit kardiak ka qenë përdorimi i një kokrre viagra të cilën 61-vjeçari e kishte konsumuar për të pasur një performancë më të mirë në shtrat me 21-vjeçaren që kishte në krah duke i shkaktuar edhe vdekjen. Më pas e reja ka lajmëruar policinë pas ngjarjes së rëndë. Ajo kishte tentuar t’i jepte ndihmën e parë por pa patur sukses.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit