Wednesday, September 23, 2020

Nara çmend ndjekësit, gruaja e futbollistit të famshëm pozon nudo në dush

Bashkëshortja dhe njëkohësisht menaxherja e Mauro Icardit, Wanda Nara dinë si të qëndrojë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Vitin e kaluar Wanda ishte protagoniste pothuajse për pjesën më të madhe të vitit. Ajo u kritikua ashpër nga analistët e futbollit, por edhe tifozët në lidhje deklarimet e shumta që bënte në dëm të Interit dhe lojtarëve zikaltër, në emisionin italian “Tiki Taka”. Por duhet pranuar se përveç se e zonja në profesion, Wanda Nara provokon me fotot mjaft provokuese të cilat i nxjerrin në pah asetet e saj bombastike.

Së fundmi argjentinasja është duke kryer disa pushime në Maldive, vend nga  i cili ka postuar foto mjaft interesante. Por foto e fundit e postuar nga modelja, lë shumë vend për fantazi. Ajo ka pozuar nudo në dush, ku në postimin e saj ka shkruar “Duke pritur episodin e parë”. Nuk është e qartë se çka dashur të shprehë Wanda me këtë postim, por koha do të sqarojë gjithçka.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e mërkurë, 23 shtator

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 23 shtator, 2020

DashiHëna do të ketë ndikim të favorshëm, por ju duhet të jeni të vendosur që të gjeni të gjitha zgjidhjet për problemet tuaja. Megjithatë...

Grida Duma: Rama do të dalë nga politika në mënyrën më të shëmtuar të mundshme

Fondet për rindërtimin e tërmetit dhe fakti që kryeministri Edi Rama do të drejtojë fushatën zgjedhore në Durrës, a e penalizon Partinë Demokratike?Kjo ishte...

Mashtrimi me maskat e Covid/ Skandali në Itali përfshin edhe Shqipërinë

Hetimi ndërkombetar i skandalit të maskave në Itali ndaj një kompanie të huaj që dyshohet se përvetësoi mbi pesë milionë euro përfshin edhe prokurorinë...