Momenti emocionues, partneri i propozon për martesë spikeres shqiptare gjatë emisionit

Fabiola Hoxha është një spikere mjaft e njohur e lajmeve. Ajo prej tre vitesh ka zyrtarizuar lidhjen e saj me politikanin Indrit Hoxha.

Dyshja së fundmi kanë qenë të ftuar në emisionin “Rudina”. Prej andej, ata kanë treguar disa detaje të pathëna nga njohja e tyre.

Në një moment gjatë emisionit, Indriti e ftoi Fabiolën që të kërcenin së bashku nën tingujt e këngës “Thjesht të du” nga Flori Mumajesi.

Në një moment, ai u ul në gjunjë dhe i vendosi unazën në gisht, duke i propozuar për martesë. Gazetarja u emocionua shumë, ndërsa dyshja më pas u puthën. Fabiola u shpreh se kjo ishte surpriza më e bukur që kishte marrë në jetë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...