Mjeku i Infektivit nuk pranon të vaksinohet, nxjerr mesazhet: “E paskam dhj*rë sot”

Renato Osmënaj punon si mjek imazherist pranë spitalit Infektiv. Ai ka deklaruar se nuk ka pranuar të injektohet me vaksinën anti-Covid.

Edhe pse ishte në rradhë për të shkuar të vaksinohej ditën e djeshme pasi është i rrezikuar si mjek që është, Osmënaj nuk ka pranuar.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një foto të bisedës në WhatsApp ku i është kërkuar të shkojë të vaksinohet. Me ironi, ai shkruan përbri fotos se paska harruar të shkojë

E paskam dhjerë sot! Paskam harruar të bëj vaksinēn te stadiumi!”, shkruan mjeku krah mesazhit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...