Friday, September 18, 2020

Miliarderi Elon Musk habit me deklaratën: “Alienët kanë ndërtuar piramidat e Egjiptit”

Elon Musk është një nga miliarderët më të njohur në të gjithë botën. Së fundmi, ai ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, Musk ka shkruar se piramidat e Egjiptit janë të ndërtuara nga alienët. Ato janë një nga 7 mrekullitë e botës së lashtë.

Por pas statusit të Elon Musk, kanë reaguar autoritetet egjiptiane. Këto të fundit e kanë ftuar Musk të vizitojë nga afër piramidat.

Sipas tyre, varret e zbuluara në vitin 1990 janë provë përfundimtare se egjiptianët e lashtë i kanë ndërtuar piramidat. Për shekuj me rradhë, piramidat janë bërë objekt diskutimi, ku nuk kanë munguar spekulimet se ato janë ndërtuar nga alienë për shkak të planimetrisë së tyre.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...

E fundit/ Tre mësues gjimnazi rezultojnë me koronavirus

Bëhet me dije se në Vaun e dejës tre mësues kanë rezultuar pozitivë.Ata janë zëvendësuar nga kolegët e tyre dhe puna në shkollë vijon...