Sunday, September 20, 2020

Më të dashuruar se kurrë! Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku festojnë Shën Valentinin e tyre të parë

Rudina Dembacaj ndihet më e dashuruar se kurrë krah ish-deputetit Mark Frroku. Ajo ka uruar për Shën Valentin duke postuar një foto të ëmbël me partnerin e saj.

Dembacaj me një pamje të lumtur në fytyrë ka pozuar krah të dashurit të saj, foto të cilën e ka shoqëruar me emojin zemër dhe shkruan: “Gëzuar Shën Valentinin”.

Ky është Shën Valentini i tyre i parë bashkë dhe mbase deri në mbrëmje do shohim dhe ndonjë foto tjetër nga çifti. Mbase ata kanë rezervuar supriza të tjera për njëri-tjetrin deri në mbrëmje.

rudina

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...