“Më kapën në mes të rrugës”, i riu rrihet nga të panjohurit në Tiranë, e rëndë ç’i ndodhi

Një 21 vjeçar me inicialet E. M ka denoncuar në Policinë e Shtetit një konflikt me disa persona. Ai u shpreh se disa njerëz të paidentifikuar e kanë qëlluar.

I riu është lënduar, ndërsa i është nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore. Ndërkohë, efektivët po punojnë për zbardhjen dhe kapjen e autorëve.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, në rrugën “Vëllezërit Manastirli”.  Me këtë rast po merren specialistët e Komisariatit të Policisë nr. 2.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit