Friday, September 18, 2020

U ekzekutua me 14 plumba/ Zbulohet si u vra 33 vjeçari në Rrogozhinë, doli për të pirë kafe

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që ndodhi në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës. Klevis Kapllani u gjet i ekzekutuar brenda makinës së tij.

Raportohet se 33 vjeçari mund të jetë vrarë mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:00. Trupi i tij i pajetë u zbulua mëngjesin e sotëm nga një banor i fshatit.

Mësohet se 33 vjeçari kishte dalë mbrëmjen e djeshme nga shtëpia për të pirë një kafe. Fatkeqësisht, ai nuk u kthye më.

Viktima u ekzekutua me një breshëri kallashnikovi 200 metra larg banesës së tij. Dyshohet se autorët kanë qëlluar drejt tij me 14 plumba dhe ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...