“Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”, zbardhet ngjarja, ç’ndodhi pasi u vra Niko Goro në Himarë

Së fundmi është zbardhur vrasja e 51 vjeçarit Niko Goro në Himarë. Raportohet se Kliti Leka zbriti nga makina tip “Volkwsagen” që e kishte marrë me qira dhe po ndiqte biznesmenin.

Kur Goro doli nga supermarketi i së motrës, Leka e ka qëlluar disa herë me pistoletë. Në atë moment, ka dalë e motra nga dyqani, e cila ka marrë një plumb në këmbë.

E alarmuar, në ato momente ka dalë edhe pastruesja, e cila i është drejtuar autorit duke i thënë: “Çfarë bëre, i vrave?!”. Në këto momente, autori i është drejtuar pastrueses:

“Mbylle gojën se do vritesh edhe ti!”. Më pas, autori la mjetin në rrugë dhe iku me këmbë. Largimi i tij u kap nga kamerat e sigurisë, që ndihmoi edhe policinë ta kapte.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...