Friday, September 18, 2020

Mbeti pa fjalë, Fjolla Morinës i bëjnë dhuratën super luksoze

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është Fjolla Morina. Ajo është shumë e komentuar për jetën e saj personale.

Fjolla është shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto dhe video të ndryshme. Së fundmi, Fjolla ka zbuluar një të papritur që i është bërë.

Këngëtarja e njohur ka marrë një dhuratë të papritur. Ajo ka treguar se i kanë dhuruar një makinë të tipit “Audi Q7”.

Vet Fjolla është mahnitur nga dhurata që ka marrë. “O zot, surprizë”, ka shkruar Fjolla përbri një videoje ku tregon makinën luksoze që i kanë dhuruar.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...

Makina del nga rruga, plagosen rëndë dy të rinjtë

Dy persona janë plagosur në një aksident në fshatin Shënpjetër të Fierit.Raportohet se rreth orës 16:15, shtetasi A. A., 22 vjeç, banues në Fier,...

Dy punonjëse të marketit rezultojnë me COVID-19, i gjithë stafi bën tamponin por aktiviteti nuk mbyllet

Dy punonjëse të një marketi janë infektuar me COVID-19 në Elbasan. Ata janë vetëkarantinuar në banesën e tyre, ndërsa u është marrë tamponi edhe...

Kur do largohet koronavirusi? OBSH më në fund ka një përgjigje

A do të ikë Covid-19 dhe kur do t’i kthehemi normalitetit të vjetër? Këto pyetje janë ato që i ka bërë çdo njeri gjatë...