Jetë mes luksit, Afërdita Dreshaj harxhon shumën e majme për makinën e shtrenjtë

Një nga personazhet më të njohura është Afërdita Dreshaj. Modelja shqiptare është shumë e komentuar në showbiz-in vendas.

Afërdita është edhe shumë aktive në profilin e saj në Instagram, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Afërdita ka zbuluar blerjen e saj të fundit. Ajo ka treguar përmes disa videove në Instastory se ka blerë një makinë luksoze të markës “Porsche”.

Modelja ka publikuar disa foto nga brenda dhe jashtë makinës së saj.  “Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar Afërdita përbri këtyre videove.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...