Luajti rolin e Sulos te ‘Lulëkuqet mbi mure’, ja si duket sot aktori i njohur që fitoi zemrat e shqiptarëve

Padyshim atë të gjithë e mbajnë mend filmin shqiptar “Lulëkuqet mbi mure”.

Personazhi më i paharruar padyshim është ai i vogëlushit Sulo.

Roli i protagonistit, jetim që më pas vritet pasi tentoi të kapërcente murin e institucionit, luhet nga Krenar Arifi.

Mirëpo ky i fundit vendosi që më pas mos e ndiqte rrugën e kinematografisë.

Edhe pse jo shumë aktiv në rrjetet sociale, një foto e tij ka qarkulluar në rrjet për të shuar kuriozitetin e të gjithë atyre që pyesin se si duket sot Sulo.

Nga një vështrim i pamjes së mëposhtme, mund të themi që aktori ka ndryshuar me të vërtetë shumë dhe pothuajse nuk njihet fare.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Zbardhen prapaskenat e sherrit, ja arsyeja pse aktori Rezart Veleshnja u largua nga emisioni “Shiko Kush Luan”

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetëm në...

Aksident rrugor në Tiranë, motori përplas 75-vjeçaren

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Një motor, ka përplasur një këmbësore në rrugën ‘Tre...

Kur do të ndryshohet ora dhe a është kjo hera e fundit? Ja çfarë ka vendosur Bashkimi Evropian

Edhe në këtë vit ndryshimi i orës do të jetë si në vitet më parë, pavarësisht se BE e ka marrë tashmë vendimin për...

Momente nga protesta sotme/ 18 të proceduar, mes tyre ish deputetja dhe kreu i lëvizjes “Vetëvendosje”

Policia ka proceduar penalisht 18 shtetas, 3 prej tyre organizatorë të tubimit të sotëm para ministrisë së Jashtme greke.Ata do procedohen për veprat penale...