Librazhd/ Vjehrri dhe vjehrra kapin në krevat nusen e djalit me të dashurin, burri në emigrim

Ditën e djeshme një vidio është shpërndarë në rrjetet sociale ku një grua nga Librazhdi është kapur mat nga vjehrri dhe vjehrra teksa ishte në momente intime me të dashurin e saj, ndërsa bashkëshorti ishte emigrant.
Sipas infoacioneve gruaja e ka njohur kohët e fundit të dashurin në rrjetet sociale dhe e ka futur në shtëpi duke sjellë dyshime tek vjehrri dhe vjehrra të cilët kanë pritur që ta kapin në flagrancë.

Videoja ka ngjallur reagime të shumta dhe të ndryshme ku shumë i japin të drejtë vjehrrit dhe vjehrrës por ka edhe nga ato të cilët e dënojnë sjelljen e tyre pasi në video shihet se ata kanë njoftuar edhe të afërm të tjerë të tyrteksa shihen me shkopinj në duar dhe kërcënojnë nusen teksa gruaja u lutet e frikësuar që të mos i bëjën gjë, por është shumë e vështirë që vjehrri të përmbahet.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit