“Le ta dinë opinionin tim…”, Stresi dedikim për Bora Zemanin në këngën e fundit

Stresi i ka bërë një dedikim moderatores së njohur, Bora Zemani.

“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim, Tiranë – Prishtinë, Bora Zemani është Queen”, ky është dedikimi i Stresit në këngën e tij më të re “Shoqnia” për moderatoren e njohur.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është queen (mbretëreshë)”, ka shkruar reperi në një postim në Instagram.

- Advertisement -

Kujtojmë se moderatorja u bë pjesë e treshes më të komentuar të momentit bashkë me Beatrix dhe Donaldin.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA