Lavatriçja i mori jetën nënës bashkë me dy vajzat/ Ekspertiza sqaron si ka ndodhur ngjarja tragjike

Zbardhet shkaku që coi në tragjedinë në Fushë Arrëz ku nëna dhe dy vajzat e saj gjetën vdekjen pasi i zuri korenti në dush.

Nje grup ekspertësh nga Tirana kanë dalë në përfundimin se një defekt elektrik në lavatriçe, ka përcjelle energjinë elektrike, duke u marrë jetën 3 anëtareve të një familjeje.

Për shkak të defektit lavatriçja ka përcjellë energjinë elektrike dhe ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme të dy vajzave dhe nënës.

- Advertisement -

Ngjarja e rëndë ndodhi të shtunën e kaluar, duke tronditur gjithë opinionin publik

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit