LAJMI I FUNDIT/ Tërmet në Shqipëri ja epiqendra dhe magnituda

Një tërmet është regjistruar këtë mbrëmje në Shqipëri.

EMSC shkruan se tërmeti ka qenë me magnitudë 4.8 ballë të shkallës Richter dhe epiqendra e saj ka qenë 12 km nga qyteti i Pukës, ndërsa thellësia e tij ka qenë 10 km.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA